אודותיי

שלום, שמי מיכל קירשנר, אני בעלת מקצוע במספר תחומים שהמשותף ביניהם הינו השפה האנגלית.

אני דוברת אנגלית כשפת אם ובוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות אנגלית וכן תעודת הוראה לאנגלית מן האוניברסיטה העברית בירושלים. במשך כ-25 שנה לימדתי אנגלית כשפה זרה באוניברסיטת תל אביב ובמוסדות אקדמיים נוספים (האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בר אילן, המרכז הבינתחומי הרצליה, המכללה למנהל, סמינר הקבוצים). בנוסף להוראה עצמה פיתחתי גם אמצעי הוראה ולמידה רבים, מיומנות שיישמתי גם בהמשך דרכי בפיתוח לומדות ואמצעי הדרכה.

במקביל צברתי גם ניסיון רב בתחום של עריכה לשונית באנגלית של פרסומים אקדמיים (מאמרים, ספרים) אשר פורסמו בהוצאות ספרים וכתבי עת בינלאומיים מן השורה הראשונה. כמו כן, אני עורכת עבודות אקדמיות באנגלית (עבודות גמר לתואר שני ושלישי).

אני מכירה היטב את הקשיים הן של סטודנטים ואנשי אקדמיה בכתיבה בשפה האנגלית ואת התהליכים של כתיבה והבאה לפרסום או קבלה לכנסים חשובים בעולם.

אני מלמדת בכירים אנגלית לשיפור מיומנויות הדרושות להם בהתנהלות מקצועית. בנוסף, אני מלווה אותם בהכנה של מצגות וכל חומר אחר הדרוש  לפגישות עסקיות או כנסים בינלאומיות ומנחה להצגה מיטבית באנגלית – זהו שילוב של מיומנות ההוראה שלי וכן ניסיוני כעורכת וכותבת.

ב-10 השנים האחרונות התמקצעתי בתחום של כתיבה טכנית (technical writing ) של מגוון סוגי דוקומנטציה (documentation ) וכן בפיתוח חומרי הדרכה שונים.